IuRe hledá kandidáta/kandidátku na pozici "Vedoucí a koordinátor/ka kampaně"

IuRe chystá rozsáhlou kampaň na téma "Transatlantická obchodní dohoda vs. demokracie" zaměřenou na vyvolání veřejné diskuse a vytvoření aktivní platformy, která s podporou široké veřejností prosadí u reprezentantů ČR v Evropském parlamentu i Radě odmítnutí TTIP ve stávající podobě. Pro tuto kampaň hledáme vhodného kandidáta na pozici "vedoucího a koordinátora kampaně" od září 2014 na 18 měsíců s možností další spolupráce.

Popis pozice:

  • plný úvazek na pracovní smlouvu
  • doba určitá - 18 měsíců od září 2014 s možností další spolupráce
  • jedná se o komplexní a samostatnou činnost včetně koordinační (spolupráce s jinými organizacemi)
  • primární aktivitou je nastolování tématu v médiích a ve veřejné debatě
  • lobbying u českých MEPs a exekutivy, včetně zapojování veřejnosti
  • spolupráce s týmem právníka, PR pracovníka a administrativy
  • odpovědnost za vedení projektu podpořeného grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů (Program Fond pro NNO), komunikace se zprostředkovatelem grantu (NROS)

Požadujeme:

  • aktivní znalost anglického jazyka
  • aktivní zájem o téma TTIP
  • zkušenosti s médii, obdobným typem práce a za sebou prokazatelné výsledky
  • schopnost spolupráce v koalicích a sítích a jejich budování
  • kreativní myšlení, komunikativnost, akčnost a zodpovědnost
  • výhodou jsou zkušenosti a kontakty z neziskového sektoru

Nabízíme:

  • spolupráci s motivovaným a zkušeným týmem a podporu právníka
  • plat ne zcela nevládkový
  • pružnou pracovní dobu

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím stukturovaný životopis s motivačním dopisem, ze kterého vyplyne váš pohled na dohodu TTIP a nápady, jak téma kreativně prezentovat veřejnosti, na adresu iureatiure [dot] org nejpozději do 28. 7. 2014.