Podmínky poskytování právní pomoci

V případě, že máte pracovněprávní problém, problém s pronajímatelem či nájemcem, či máte podezření na pochybení exekutora a nenalezli jste odpověď na Vaši otázku v Nejčastějších dotazech na webu http://pracovnipravo.iure.org/, najemnipravo.iure.org či bpp.iure.cz či v již zodpovězených dotazech z naší online poradny, můžete svůj dotaz zaslat elektronicky prostřednictvím naší online právní poradny. Dříve, než dotaz do poradny zadáte, přečtěte si prosím úvodní disclaimer na téže stránce a seznamte se s pravidly poradny.
 
Podmínkou pro poskytnutí bezplatné právní pomoci je nedostupnost komerční právní pomoci (klient je v situaci, kdy si nemůže dovolit využít komerční právní pomoc).
 
V dotazu je nutné písemně popsat celý problém a dodat nám veškerou související dokumentaci v kopiích nebo skenech. Na základě Vašich podkladů naši právníci vyhodnotí, zda a jak Vám můžeme pomoci a informují Vás o možnostech řešení. Zaslané podklady nevracíme. Osobní návštěvy nejsou možné, vyjma případů, kdy si je sám právník na základě dodaných podkladů vyžádá.
 

Partneři

 

European Digital Rights