la santé financière de la Caisse priligy effets secondaires pilule contraceptive premier mois

Novinky Slidilove.cz

Syndikovat obsah
Aktualizace: 3 hodiny 1 min zpět

2.1.2019-České noviny - V novém roce se naučme vypnout a být občas „OFF-LINE“

Čt, 2019-01-03 14:59

 Zbyňka napadlo skvělé téma novoročního příspěvku – mělo to být „něco absurdního, prostě off“. Takovému zadání nešlo odolat. Právě „off“ je něco, co mi rezonuje už nějaký čas a to ve zcela přízemně ve smyslu „offline“. Offline (a) svátky na konci/začátku roku – to dává smysl.

    Celý článek v odkazu níže: Odkaz:  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-novem-roce-se-naucme-vypnout-a-byt-obcas-off...

Brožura ochrany soukromí pro děti, Digi-Obránci nyní k dispozici!

Pá, 2018-12-14 11:29

 Brožura ochrany soukromí pro děti, Digi-Obránci je díky podpoře Ministerstvo zdravotnictví České republiky nyní k dispozici i v tištěné podobě!
Ke stažení Zde:

číst dál

Český Rozhlas Plus 17.11.2018- Jak škodlivá může být myšlenka instalovat v ulicích kamery s rozpoznáváním obličejů?

Po, 2018-11-19 10:23

  Pokud v Sasku projdou chystané zákony, mohlo by se nové opatření týkat koridoru do hloubky 30 km u hranic s Českem a Polskem. Plošné sledování a sběr údajů by se tak mohlo týkat i českých občanů, kteří vycestují do Německa. Moderuje šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek.

https://plus.rozhlas.cz/jak-skodliva-muze-byt-myslenka-instalovat-v-ulicich-kamery-s-rozpoznavanim-7681255

Lidovky.cz, 2.11.2018-Saský Big Brother

Pá, 2018-11-02 15:50

  Bezpečnostní kamery na veřejných prostranstvích jsou dnes již běžným koloritem našich měst. Většina občanů se s jejich existencí nejen smířila, ale často naopak vítá investice do rozšiřování kamerového systému. Příliš nikomu nevadí, že zpravidla chybí vyhodnocování alternativ při instalaci kamer, stejně jako jakékoli zhodnocení jejich přínosu v daném místě z pohledu proměny bezpečnostní situace. Kamera, která je nainstalována, zpravidla na daném místě zůstává navždy, maximálně je vyměněna za novější typ.

číst dál

Seznam Zprávy 31.10.2018 - Nepřípustné šmírování? Saská vláda chce na hranice s Českem umístit kamery, které rozpoznají obličeje

St, 2018-10-31 15:50

 Saský zemský sněm chce upravit některé pravomoci policie. Dva nové návrhy zákonů prosazují i instalaci moderních kamerových systémů s rozpoznáváním obličejů na silnicích u hranic. Jejich používání by ale zasahovalo i do práv českých a polských občanů.

číst dál

Denik.cz, 26.10.- Konec Schengenu? Sasko chce u hranic s Českem kamery s rozpoznáním obličejů

Pá, 2018-10-26 15:50

  Německá spolková republika Sasko hodlá instalovat podél hranic s Českem kamery s rozpoznáváním obličejů. Fakticky tak bude docházet k plošné evidenci osob překračujících německé hranice. Návrh v listopadu projedná Saský zemský sněm. Pirátská strana požaduje interpelace ministra zahraničí Tomáše Petříčka.

číst dál

Aktuálně, 26.10.-Záznamy pohybu, rozpoznávání obličejů. Sasko chce zpřísnit kontroly u českých hranic

Pá, 2018-10-26 15:50

  Záměr politiků křesťanské a sociální demokracie naráží na kritiku v Německu i Česku.

číst dál

Tisková zpráva- Saská policie se chystá podél hranic s ČR instalovat kamery s rozpoznáváním obličejů

Pá, 2018-10-26 08:08

 Praha, 26. října – Saský zemský sněm v listopadu projedná legislativu upravující činnost policie v Sasku. Dva nové návrhy mohou znamenat řadu kontroverzních pravomocí, které se dotknou i českých občanů cestujících do Saska. Novou pravomocí policie má být instalace inteligentních kamerových systémů na silnicích do hloubky 30 kilometrů od hranic s Českou republikou a Polskem. Fakticky tak bude docházet k plošné evidenci osob překračujících německé hranice. Proti navrženým zákonům se chystají v Německu rozsáhlé demonstrace v týdnu od 10. do 17. listopadu.

číst dál

Partneři

 

European Digital Rights

 

 AK Rašovský

 

Cannafest.com

ICT Network News  Forenzní DNA servis