la santé financière de la Caisse priligy effets secondaires pilule contraceptive premier mois

Podmínky poskytování právní pomoci

V případě, že máte pracovněprávní problém, problém s pronajímatelem či nájemcem, či máte podezření na pochybení exekutora a nenalezli jste odpověď na Vaši otázku v Nejčastějších dotazech na webu http://pracovnipravo.iure.org/, najemnipravo.iure.org či bpp.iure.cz či v již zodpovězených dotazech z naší online poradny, můžete svůj dotaz zaslat elektronicky prostřednictvím naší online právní poradny. Dříve, než dotaz do poradny zadáte, přečtěte si prosím úvodní disclaimer na téže stránce a seznamte se s pravidly poradny.
 
Podmínkou pro poskytnutí bezplatné právní pomoci je nedostupnost komerční právní pomoci (klient je v situaci, kdy si nemůže dovolit využít komerční právní pomoc).
 
V dotazu je nutné písemně popsat celý problém a dodat nám veškerou související dokumentaci v kopiích nebo skenech. Na základě Vašich podkladů naši právníci vyhodnotí, zda a jak Vám můžeme pomoci a informují Vás o možnostech řešení. Zaslané podklady nevracíme. Osobní návštěvy nejsou možné, vyjma případů, kdy si je sám právník na základě dodaných podkladů vyžádá.
 

Partneři

 

European Digital Rights

 

 AK Rašovský

 

ICT Network News  Forenzní DNA servis